BİLGİ BANKASI

 

resimlerim 1

malidan2Bilgi bankası bölümü finansal, mali, denetim ve muhasebe konularında sizlere teknik, bilimsel, ve tecrübeye dayalı bazı bilgileri sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu paylaşımlar sizleri belli konularda özet şeklinde bilgilendirmek ve cevabını merak ettiğiniz bazı hususları aydınlatmak şeklinde olacaktır. Zaman içerisinde bu bölüm zenginleştirilecek ve mesajla ileteceğiniz öneri ve talepleriniz bizlere ışık tutacaktır. Paylaşımları incelemek için ”Bilgi Bankası” ana başlığı altındaki bölümleri aktive ediniz.

 

FİNANSAL DANIŞMANLIK

www.finansaltr.com


Finansal yapınızla ilgili doğru tasarlanmış ve etkin bir şekilde uygulanan yöntemlerle sizlere özel ve katma değerli çözümler sunuyoruz.
MALİ DANIŞMANLIK

www.finansaltr.com


Mali, ekonomik ve vergi durumlarınızı kurallara, gerçeklere ve yasalara uygunluk açısından inceleyerek görüşlerimizi sunuyoruz.
DENETİM DANIŞMANLIĞI

www.finansaltr.com


İşletmenin her türlü etkinliğini denetlemek, geliştirmek, iyileştirmek ve işletmeye değer katmak amacıyla bağımsız ve tarafsız bir şekilde hizmet sunuyoruz.
MUHASEBE DANIŞMANLIĞI

www.finansaltr.com


Muhasebe yapınızın baştan veya yeniden kurulması, mevcut yapının iyileştirilmesi, verimlilik ve etkinliğinin artırılmasına yönelik hizmet sunuyoruz.