FAHRETTİN GÜNERLİ

1963 yılında Tokat’ta doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi Tokat’ta tamamladım. 1985 yılında Ankara Gazi Üniversitesi  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Bölümünden mezun oldum.

1986 yılında o dönem bir devlet bankası olan Türkiye Anadolu Bankası A.Ş.’nde Müfettiş Yardımcısı olarak bankacılık mesleğine başladım. Ardından T.Emlak Bankası A.Ş., T.C Ziraat Bankası A.Ş., T.Halk Bankası A.Ş.’de toplam 9 yıl müfettişlik, 16 yıl süre ile İstanbul’da  Borsa, Üsküdar, Şişli, Harbiye, Mecidiyeköy Ticari, Maslak Ticari ve Merter Ticari Şubelerinde Şube Müdürlüğü, son olarak da T.Halk Bankası A.Ş. İstanbul-Trakya Bölge Koordinatörlüğü’nde Ticari ve Kobi Kredileri Pazarlama Bölüm Müdürü olarak görev yaptım. 2011 yılında kendi isteğimle emekli oldum. 25 yıllık bankacılık meslek hayatım boyunca bir çok konuda eğitim aldım.

2011 yılından itibaren Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik mesleğini sürdürmekteyim. Aynı zamanda Bağımsız Denetçi ve SPK lisanlarından bazılarına sahibim. Müsavirlik dönemimde ve halen finans, mali, denetim ve muhasebe konularında bazı işletmelere danışmanlık hizmeti sunuyorum. Evli ve 2 çocuk sahibiyim.

İletişim için sayfa altlarındaki  ”bize ulaşın” başlığı altındaki formu  ya da   iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.Teşekkürler. 


 
Hover Image

www.finansaltr.com

Fahrettin Günerli tarafından kurulmuştur.